URM
Пасажирські перевезення Новини Події Укрзалізниця

Зміни в алгоритмі продажу квитків на поїзди Укрзалізниці

Укрзалізниця повідомляє про продовження викорінення зловживань та спекуляцій на кожному рівні.

Ще й листопаді УЗ змінила правила, щоб унеможливити перепродаж квитків на найбільш ажіотажні міжнародні рейси (зокрема, № 67/68 Київ — Варшава — Київ). Продаж квитків на цей напрямок переведено виключно в онлайн-канали (застосунок, чат-бот і офіційний сайт УЗ), обмежена кількість для купівлі (не більше, ніж чотири в одні руки).

Щодо запровадження цього правила, пресслужба звітує, що з першого ж дня у відкритому доступі з’явились квитки для пасажирів. Кожен щодня о 08:00 має рівну прозору можливість придбати квитки на надпопулярний рейс. Зауважується, що продаж здійснюється на 20 діб наперед, а квитки на кожен наступний 20-й день надходять у продаж щодня рівно о 08:00.

Однак, як свідчать дані Укрзалізниці, перекупщики не схотіли втрачати повністю свої доходи, перелаштували алгоритми своїх дій на «онлайн-рейки» й розпочали полювання на квитки з повернень. Працівники здійснили низку «контрольних закупівель» за оголошеннями в мережі, де за «комісію» пропонували знайти квитки на Варшаву. Відслідкували, хто здійснював повернення з порушенням встановлених правил. Матеріали передали відповідним органам у роботу, але вже швидко й показово очистились від співробітників-порушників, на яких впала підозра. Перекупщики могли вихоплювати до 90 квитків на місяць лише на варшавський рейс.

Ну й «15 хвилин слави» для тих, хто у військовий час підриває довіру до залізничників. Ми системно «вичищаємо» акаунти перекупщиків із наших онлайн-систем, але в них вистачає нахабності до нас же на гарячу лінію звертатись із вимогою терміново відновити. «Свєта — рішаю білети» (наша вже тепер екс-співробітниця), «Віталик – білети на поїзд», і не сподівайтесь, щось знову «порішати». Ваш час закінчився. Наші пасажири очікують чіткості та прозорості від нас, тож жодним «рибкам-прилипалам» не місце поряд із Укрзалізницею!

Пресслужба Укрзалізниці

Повідомляється, що від 28 січня запроваджено ще одне коригування, яке має не залишити шансів спекулянтам і дати можливість пасажирам простіше знаходити квитки. Окрім відкриття продажів рівно за 20 днів до дати поїздки о 08:00, усі квитки, що повертатимуться на конкретну дату, будуть вводитись у систему чітко за день до поїздки між 08:00 та 09:00 ранку. А квитки, які будуть здаватись день у день, повертатимуться в систему не пізніше, ніж за 30 хв після здачі.

читайте також

Завантаження....