URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

ЗМІ: У вересні істотно знизиться пропускна здатність на залізниці Китай-Європа

У вересні пропускна здатність для залізничних перевезень за маршрутом Китай-Європа може скоротитися на 30%. Причина — затримки на прикордонних переходах в Казахстані і перевантаженість європейських пунктів пропуску. Про це повідомляє URM з посиланням на The Loadstar.

За даними логістичної компанії Geodis, нові випадки захворювання на коронавірус у китайській провінції Синьцзян призвели до заторів на прикордонному переході Алашанькоу (Казахстан).

Водночас у компанії New Silk Road Intermodal (NSR) повідомляють, затримки в Казахстані наростали протягом серпня, зокрема на прикордонному переході Хоргос. Виною тому став спалах коронавірусу і різке зростання обсягів на тлі проблем на ринках повітряних і морських перевезень.

Так, у першому півріччі обсяг вантажоперевезень між Китаєм і Європою збільшився на 52%. Минулого місяця, за даними Китайської залізниці, по Шовковому шляху пройшло 1352 поїзди, що на 8% більше, ніж в минулому році.

У компанії заявляють, що через скорочення потужностей і зростаючий попит у вересні вантажний простір для перевезень залізницею буде максимально обмеженим.

Відправлення поїздів, запланованих на серпень, буде перенесено на вересень, займаючи місця в розкладі на наступний місяць. Прогнозується 30 % скорочення пропускної здатності контейнерних поїздів, що прямують за маршрутом Китай-Європа.

New Silk Road Intermodal

Крім того, в NSR наголошують, що вартість контейнерів зростає, особливо в Південному Китаї – Яньтянь, Наньша і Сяминь. Більшість експедиторів змушені орендувати контейнери, що належать вантажовідправнику, що призведе до підвищення ставок на залізничні перевезення.

читайте також

Завантаження....