URM
Новини Бізнес

Журналісти проєкту «Наші гроші» розповіли, хто є хто в АМКУ

Сьогодні з дев’яти членів Антимонопольного комітету Президент Володимир Зеленський призначив 7. Восьму посаду — голову АМКУ — призначив парламент. Дев’ята  (заступник голови) залишається вакантною. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив редактор видання «Наші гроші» Юрій Ніколов.

За його даними, троє з восьми — люди Володимира Зеленського. Це:

  • голова АМКУ Ольга Піщанська — його сусідка, подружка першої леді та дружини Баканова, на її сестру була оформлена вілла Зеленських в Італії;
  • перша заступниця Музиченко Ольга — подружка голови, єдине місце роботи до АМКУ — юрисконсульт на фірмі свого чоловіка, який є одним з фігурантів у справі про розкрадання цукру з державного аграрного фонду на суму 300 млн грн;
  • державна уповноважена — Ірина Копайгора. Вона — донька викладача Зеленського в інституті, в якому працює батько Зеленського.

Є в АМКУ і люди інших олігархів та впливових бізнесменів. Так, за інформацією журналістів, члена АМКУ Сергія Тищика пов’язують із Коломойським. Анжеліку Коноплянко — з Ахметовим, а другу заступницю голови АМКУ — Наталію Буроменську — пов’язують з Ложкіним та Пінчуком.

читайте також

Завантаження....