URM
Рухомий склад Новини

ЗЕРЗ відремонтував на 13 електровозів більше, ніж минулого року

За 8 місяців 2021 року ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» відремонтував на 13 електровозів більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Про це повідомляється на сайті підприємства.

Продуктивність праці зросла на 41,3%. Надано послуг з ремонту на суму 510,9 млн грн, що на 152,7 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

ЗЕРЗ

.

Водночас працівниками ПрАТ «ЗЕРЗ» 23 вересня  після проведення капітального ремонту в обсязі КРП відправлено електровоз серії ВЛ82М № 036. Локомотив вийшов з території заводу та направився до виробничого підрозділу «Локомотивне депо Куп’янськ» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Зазначимо, що Запорізький електровозоремонтний завод у серпні виконав ремонт чотирьох локомотивів для Укрзалізниці. Так, за цей період:

  • 5 серпня працівники ПрАТ «ЗЕРЗ» відремонтували електровоз серії ВЛ80т № 1847 та направили до виробничого підрозділу “Локомотивне депо Знам’янка”.
  • 7 серпня на заводі виконали капітальний ремонт ЧС4. Локомотив вийшов з території заводу та вирушив до виробничого підрозділу “Локомотивне депо Київ-Пасажирський”.
  • 28 серпня на ЗЕРЗ здійснили капітальний ремонт електровоза ВЛ80т № 1030. Локомотив вирушив до виробничого підрозділу “Локомотивне депо Полтава”.
  • 31 серпня завод виконав капітальний ремонт електровозу серії ВЛ80C № 1775. Локомотив відправлений з території заводу та вирушив до виробничого підрозділу “Локомотивне депо Подільськ”.

За місяцями динаміка ремонту локомотивів:

Раніше керівниця заводу Ольга Руденко розповідала URM про стан речей на підприємстві.

читайте також

Завантаження....