URM
Укрзалізниця Новини

Зеленський: Укрзалізниця вийшла на прибутковість

Уперше за 12 місяців Укрзалізниця вийшла на прибутковість. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Велике будівництво: нова залізниця».

Також Президент переконаний — в наступному році УЗ отримає понад 12 мільярдів гривень прибутку.

Ми вже бачимо перші важливі позитивні результати. Уперше за 12 місяців Укрзалізниця вийшла на прибутковість. Уперше за тривалий час підвищено вартість вантажних перевезень; занижені тарифи на користь великого бізнесу – в минулому. Замість них – додаткові на сьогодні вже 2 мільярди гривень, які Укрзалізниця отримала цього року, і понад 12 мільярдів гривень, які компанія обов’язково отримає в наступному.

Володимир Зеленський

У плачевній ситуації, яка складалася впродовж років у компанії Зеленський звинуватив поганий менеджмент і корупцію.

Роками залізницю руйнувала «корозія»: це поганий менеджмент і корупція. Як іржа, її вкрили непрозорість і неефективність. Через ці «не» вона стала відповідно недешева, незручна й навіть небезпечна. Стан, до якого була доведена наша залізниця за ці роки, коротко, але влучно можна описати так: доісторичний локомотив, який зношеними шляхами ледве тягне потяг зі скрипучими вагонами до брудних станцій і некомфортних вокзалів.

Володимир Зеленський

Нагадаємо, що в першому півріччі серед усіх держкомпаній Укрзалізниця показала найбільший збиток.

читайте також

Завантаження....