URM
Події Новини

Збитки Придніпровської залізниці від розкрадання вантажів зросли в 1,5 раза

За п’ять місяців 2021 року збитки регіональної філії «Придніпровська залізниця» від розкрадання вантажів проти аналогічного періоду минулого року зросли в 1,5 раза. Про це йшлося на зустрічі керівництва Придніпровської магістралі з представниками правоохоронних органів Дніпропетровської та Запорізької областей.

Залізничники занепокоєні безкарністю злодіїв. Адже почастішали випадки тиску на окремих працівників регіональної філії з боку злочинних елементів. Ба більше — шлях до суду кримінальних справ за фактами розобладнання залізничної інфраструктури й рухомого складу занадто довгий.

Кожен такий випадок має кваліфікуватися як загроза безпеці руху поїздів та життю людей і закінчуватися невідворотним покаранням винних.

позиція Придніпровських залізничників щодо крадіжок на магістралі

Залізничники переконані — потрібна всебічна та дієва підтримка правоохоронних органів, насамперед Національної поліції та СБУ. Тим паче, що приклади ефективної взаємодії вже є, як-от: спільні рейди пунктами приймання брухту, де неодноразово виявляли вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, пристроїв СЦБ та контактної мережі.

Своєю чергою правоохоронці підтвердили готовність до співпраці із залізничниками, розповіли про оперативне відпрацювання злочинних угруповань, які спеціалізуються на крадіжках на залізниці, перебіг відкритих кримінальних проваджень та судові перспективи окремих справ.

Нагадаємо, у січні-травні 2021 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці запобігли 339 крадіжкам вантажів та залізничного майна вартістю 2 млн 157 тис. грн. За незаконні дії було затримано 310 зловмисників.

читайте також

Завантаження....