URM
Події Новини

Збитки на 495 млн грн: Судитимуть колишнього в.о. директора філії «Центр управління промисловістю» УЗ

Офіс Генерального прокурора скерував до суду обвинувальний акт щодо колишнього виконувача обов’язків директора філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця». Йому інкримінують службову недбалість.

Розслідування встановило, що в.о. директора філії Укрзалізниці не забезпечила належного оформлення спеціальних дозволів на проведення вибухових робіт і не припинила незаконні вибухи на гранітному кар’єрі – виробничому підрозділі «Пенізевицький кар’єр».

Унаслідок службової недбалості з травня 2017 року до жовтня 2018 року незаконно проведено 5 вибухів на території Житомирської області та видобуто майже 219 тис. м куб. габро-анортозиту, граніту, габро-нориту, чим навколишньому природному середовищу заподіяно збитки на суму майже 495 млн грн.

Офіс Генпрокурора

В Офісі Генпрокурора кажуть, що зараз у суді перебуває також і обвинувальний акт щодо начальника виробничого підрозділу «Пенізевицький кар’єр» філії «ЦУП» ПАТ «Укрзалізниця». Посадовцю інкримінують незаконне видобування корисних копалин.

Зазначимо, що філія “Центр управління промисловістю” опікується досить неочевидними активами АТ “Укрзалізниця” – гранітними кар’єрами, їх дев’ятнадцять, та двома шпалопросочувальними заводами. Останні три роки підприємство показує невтішні фінансові результати: загальна сума збитків від початку 2019-го – понад 319 млн грн. Детальніше — читайте в інтерв’ю колишньої керівниці філії “Центр управління промисловістю” Валентини Романченко.

читайте також

Завантаження....