URM
Укрзалізниця Новини

Завтра члени ТСК встановлять контроль за виконанням рекомендацій з проміжного Звіту

Завтра під час засідання Тимчасової слідчої комісії депутати встановлять контроль за виконанням рекомендацій, зазначених у проміжному звіті. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівниця Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо оцінки стану Укрзалізниці Юлія Гришина.

Вона зазначила, що після затвердження парламентом проміжного звіту щодо Укрзалізниці ТСК передала його до Кабміну та правоохоронних органів.

Ще одне нагальне питання, що розглянемо, — стан інфраструктури Укрзалізниці, зокрема, сходи пасажирських та вантажних поїздів, що несуть небезпеку для життя пасажирів та завдає величезних збитків.

Юлія Гришина

Зазначимо, що раніше депутати Верховної Ради підтримали звіт Тимчасової слідчої комісії ВР з питань перевірки та оцінки стану Укрзалізниці. «За» проголосувало 296 депутатів.

Разом з тим в інтерв’ю Ukraine Rail Monitoring керівниця Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо оцінки стану Укрзалізниці Юлія Гришина назвала прізвища винних у критичному стані вітчизняної залізниці. За словами Гришиної, ці прізвища вже фігурують у проміжному звіті ТСК. Детальніше про це читайте в інтерв’ю.

читайте також

Завантаження....