URM
Інфраструктура Новини

Завершили електрифікацію близько 7 км колій дільниці Черкаси — ім. Тараса Шевченка

Укрзалізниця завершила електрифікацію майже 7-кілометрового перегону ім. Тараса Шевченка — Сміла.

29 грудня у тестовому режимі була здійснена пробна поїздка електровозом для визначення технічного стану готовності новозбудованої контактної мережі цієї ділянки.

Роботи з електрифікації перегону ім. Тараса Шевченка — Сміла здійснені за участі працівників Знам`янської, Помічнянської та Шевченківської дистанцій електропостачання регіональної філії «Одеська залізниця» та філії «Енергоремтранс» АТ «Укрзалізниця».

У рамках виконання робіт було встановлено 120 опор та змонтовано майже 7 км контактної мережі. Всього в роботі було задіяно 5 автомотрис, 3 будівельні комплекси (кран та будівельна установка). Щодня в роботах на ділянці було залучено до 50 залізничників.

Крім того, уже встановлено 650 опор у напрямку Черкас. Загалом роботи з електрифікації 34-кілометрової ділянці ім. Тараса Шевченка — Черкаси розпочалися 6 серпня 2021 року.

В УЗ повідомили, що наразі на між Черкасами та станцією ім. Тараса Шевченка на теплотязі курсують приміські поїзди, 4 регіональні поїзди, 2 поїзди, які прямують з Києва до Одеси та зі Львова до Черкас, і вантажні поїзди. На дільниці крім станцій ім. Тараса Шевченка та Черкаси розташовані ще дві залізничні станції: Сміла та Білозір’я.

Нагадаємо, 24 грудня філія «Одеська залізниця» оголосила тендер щодо встановлення пристроїв ДЦ на ділянці Черкаси – ім. Т. Шевченка. Орієнтовна вартість робіт 19,8 млн грн. Роботи мають завершити до 1 листопада 2022 року.

читайте також

Завантаження....