URM
Укрзалізниця Новини

“Затягти паски залізничників” на 1,6 млрд гривень

За результатами перших п’яти місяців Укрзалізниця залишається збитковою. Компанія недоотримала доходів на трохи більше ніж 3 млрд грн. 

Про це розповів в.о. голови правління держкомпанії Іван Юрик під час засідання профільного підкомітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, описує хроніку подій депутат від СН Ігор Мурдій у своєму Telegram. За його словами, частка у 2,2 млрд  грн недоотриманих коштів напряму залежить від вантажних перевезень. У такій ситуації керівництво Укрзалізниці почало скорочувати витрати, повідомив під час засідання в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директор з економіки та фінансів Микола Іванінів, оскільки пан Юрик покинув засідання підкомітету.

Планові видатки на 5 місяців становили 35,6 млрд грн, а реальні – 34 млрд грн. У відповідь на моє пряме питання пан Іванінів відповів, що паски затягти довелося залізничникам, адже одним з ключових факторів була економія на заробітній платі працівників. Зауважте, не на зарплаті високооплачуваних менеджерів, а саме рядових працівників-колійників, яких не вистачає, провідників, яким масово не продовжують контракти, інших залізничників із мізерними зарплатами!

депутат від СН Ігор Мурдій

 

Підкомітет з питань залізничного транспорту збереться на чергове засідання наступної середи.

Депутати висловлюють сподівання, що керівництво Перевізника буде ретельніше готуватися до таких зустрічей через неготовність відповісти на елементарні питання.

читайте також

Завантаження....