URM
Бізнес Новини

Запаси вугілля на ТЕС та ТЕЦ зменшилися майже на 6 % 

Станом на ранок 18 жовтня запаси вугілля на складах теплоелектростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ) становили 752,9 тис. тонн, що на 5,9 % менше, порівнюючи із запасами на 11 жовтня.

Згідно із затвердженим Міністерством енергетики планом, на 18 жовтня на складах мало бути 2,896 млн тонн вугілля. Таким чином, фактичні запаси палива менші від планових у 3,8 раза.

Запаси вугілля на ТЕС та ТЕЦ зменшилися майже на 6 % 

Водночас, якщо говорити лише про ТЕС, то там уперше за 4 місяці відбулось збільшення запасів вугілля – до 96 тис. тонн. Причиною стала екстрена поставка від ДТЕК, який відвантажив 37,5 тис. тонн вугілля.

Як повідомив радник прем’єр-міністра Юрій Бойко, зараз на рахунках Центренерго акумульовано понад 1,5 млрд грн для закупівлі вугілля, насамперед завдяки переуступці НАЕК Енергоатом і ПрАТ Укргідроенерго черги з платежу з балансуючого ринку, а також передоплаті НАК Нафтогаз України за електроенергію в рахунок першого кварталу 2022 року.

Зазначимо, що у третьому кварталі Укрзалізниця перевезла 6,87 млн тонн вугілля, що на 13,8 % менше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Нагадаємо, URM раніше більш детально розповідав про ситуацію з підготовкою до опалювального сезону та роль Укрзалізниці в цьому процесі.

читайте також

Завантаження....