URM
Укрзалізниця Міжнародні Новини

«Залізний шлях » із гуманітарним вантажем від Deutsche Bahn набирає швидкості

«Залізний шлях» із гуманітарним вантажем для України від DB Cargo і DB Schenker набирає швидкості. Про таке повідомляє Мінінфраструктури та сайт компанії Deutsche Bahn.

Для надання допомоги Україні Deutsche Bahn створила залізничну та автомобільну логістичну мережу для доставки допомоги з Німеччини безпосередньо в Україну. Це дозволить протягом найближчих тижнів доставити тисячі тонн продуктів харчування, питної води та предметів гігієни в Україну вантажівками та залізницею.

Перший контейнерний потяг вирушив увечері 11 березня з сортувальної станції Седдін через Краків у напрямку Києва.

Поїзд завантажений 15 контейнерами з товарами термінової необхідності: спальні мішки, ізоляційні килимки, пелюшки, консерви, питна вода, теплий одяг та дитяче харчування, а також медичні вироби. Загалом в Україну буде доставлено 350 тонн допомоги.

Залізниця забезпечує стабільне сполучення з Україною. Сьогодні ми починаємо допомагати швидко – тим, що найбільше потрібно. Стабільний зв’язок і досвід у логістичних процесах важливі для того, щоб ми могли надати надійну допомогу.

Зігрід Нікутта, член правління з вантажних перевезень Deutsche Bahn і керівник DB Cargo

Допомога збирається вантажівками в Німеччині, упаковуються в контейнери і транспортуються через кордон в Україну вантажним поїздом європейською залізничною мережею DB Cargo.

Логістика доставляє речі туди, де вони потрібні, особливо під час кризи. Завдяки залізничному мосту DB ми дбаємо про те, щоб величезна міжнародна  допомога досягла людей.

ЙохенТевес, генеральний директор DB Schenke

Реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці між польською дочірньою компанією DB Cargo та  Укралізницею, а також командами DB Schenker на місці в Польщі.

Нагадаємо, Польська залізниця в рамках гуманітарної допомоги надала мешканцям України дозвіл на безкоштовне користування поїздами категорії TLK та IC до 25 березня.

читайте також

Завантаження....