URM
Порти Інфраструктура Новини

Залізниця може з’єднати порти Рені та Ізмаїл

Порти на Дунаї можуть з’єднати залізницею. Про це сказав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков під час виступу на Конференції з питань відновлення України у швейцарському місті Лугано, повідомляє «Укрінформ».

За його словами, потрібно створити умови для безперешкодного сполучення між портами порти Рені та Ізмаїл залізничними шляхами, в тому числі побудувати з ними пряме залізничне сполучення.

«Ми хочемо збільшити потужності залізниці Ізмаїл-Рені, що зробить нас ще більш ефективними

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України

Загалом, проєкти із збільшення пропускної спроможності портів на Дунаї потребують до 200 млн доларів інвестицій. Їхня модернізація дозволить збільшити потужності до 25 млн тонн вантажів на рік.

За словами Кубракова, окрім з’єднання портів залізницею, йдеться про імплементацію проєкту з навігації «Дунай — Чорне море» та роботи з поглиблення дна портів Рені та Ізмаїл. По-друге, Україні потрібно модернізувати існуючі судна, а згодом і розпочати будівництво нового навігаційного флоту.
Третім компонентом програми розвитку вантажоперевезень Дунаєм має стати безпосередньо модернізація портів Ізмаїл, Рені, Устьдунайськ для збільшення їхньої пропускної можливості.

читайте також

Завантаження....