URM
Новини Події

Залізниця Бессарабка — Березино знову запрацює

Україна й Молдова відновлюють курсування потягів з українського Березино до молдавської Бессарабки. Про це інформує молдовське видання NewsMaker, посилаючись на повідомлення Міністерства інфраструктури та регіонального розвитку Молдови, після того, як голова відомства Андрій Спину підписав меморандум про взаєморозуміння з міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим.

Цієї осені, 25 років по тому, залізниця Бессарабка — Березино знову запрацює. Відновлення руху на ділянці залізниці Березино-Бессарабка перетворить наше місто на міжнародний логістичний хаб, через який здійснюватиметься зв’язок портів Південний, Одеса, Чорноморськ, Білгород-Дністровськ, Ізмаїл, Рені, Джурджулешти, Галац, Браїла та Констанца.

Міністерство інфраструктури та регіонального розвитку Молдови

Видання зазначає, що цим відрізком Молдова зможе експортувати та імпортувати товари через порт Ізмаїл на Дунаї, скоротивши затримки в порту Рені. Також Україна зможе експортувати товари до Молдови та країн ЄС.

Згідно з меморандумом, Молдова та Україна мають намір до осені відбудувати цю ділянку залізниці завдовжки 23 км. Велика його частина розташована на території України і лише 1,2 км – на території Молдови.

читайте також

Завантаження....