URM
Бізнес Новини

Залізничний комплекс «Димитровуглевантажтранс» продали в 4 рази дешевше, ніж пропонувалося раніше

ТОВ «Рейлроуд Сервіс» перемогло у торгах за цілісний майновий комплекс промислового залізничного транспорту ДВАТ «Димитровуглевантажтранс», що розташований у місті Мирнограді Донецької області.

Аукціон з продажу відбувся 5 листопада на майданчику «ProZorro. Продажі». Компанія «Рейлроуд Сервіс» запропонувало за актив 70 млн грн. А його єдиний конкурент – ТОВ «Вуглепромтранс» Ріната Ахметова не піднімало ціну вище стартових 67,6 млн грн.

За інформацією журналістів «Інтерфаксу», за два дні до оголошення аукціону ТОВ «Рейлроуд Сервіс» із статутним капіталом 5 тис. грн змінило свою назву. Раніше компанія називалася ТОВ «Центр з роботи з проблемними активами». Також ТОВка змінила кінцевого бенефіціара та вид діяльності (зі сфери права – на допоміжне обслуговування наземного транспорту).

Журналісти зазначають, що гарантійний внесок за участь у торгах «Рейлроуд Сервіс» сплатило через АТ «Перший український міжнародний банк» (ПУМБ) Ріната Ахметова.

Довідка. До складу комплексу «Димитровуглевантажтранс»  входять 18 будівель та споруд загальною площею 13,52 тис. кв. м. Об’єкт розташований на території площею 56,9 га, на 14 ділянках. У його складі – 30 об’єктів інфраструктури, зокрема, автодороги, мости, шляхи тощо, а також 82 одиниці рухомого майна: легкові та вантажні автомобілі, автобуси, тепловози, вагони, колійні машини тощо.

Компанія Димитровуглевантажтранс працює на двох ділянках під’їзних шляхів:

  • примикає до станції Удача, обслуговує шахтоуправління Покровське, збагачувальну фабрику Свято-Варваринська;
  • примикає до станції Покровськ, обслуговує підприємства ЦЗФ Мирноградська, ДП Мирноградвугілля.

Також відзначимо, що це відбувся  вже третій аукціон із продажу «Димитровуглевантажтрансу». Перший з них 20 серпня 2021 року виграло ТОВ «Укрдонінвест» Віталія Кропачова, що запропонувало за залізничний комплекс 301 млн грн – у 4,5 рази вище за стартову ціну. Водночас Фонд держмайна (ФДМ) відмовив «Укрдонінвесту» в укладанні договору через ненадання компанією витягу з Єдиного реєстру юридичних осіб, ФОП та громадських формувань.

читайте також

Завантаження....