URM
Міжнародні Новини

Залізничні вантажні перевезення в Німеччині майже зупинилися через ремонт колій

Низка промислових груп Німеччини поскаржилась, що через ремонтні роботи залізниця майже зупинилась.

Лист від 30 листопада 2021 року підписаний CLECAT, ERFA, NEE, UIRR, RailGood, ESC, UIP та Essenscia, і адресований єврокомісару Адіні Велян, міністру транспорту Німеччини Шойеру, німецькому політику Волкеру Віссінгу та Франку Зенхенну – очільнику оператора інфраструктури DB Netze.

У листі зазначається, що наразі на німецькій залізничній мережі DB Netz тривають дуже інтенсивні будівельні роботи через  те, що компанія намагається наздогнати відставання від інвестиційного плану на рік.

Так,  уздовж залізничного вантажного коридору Рейн-Альпійський  зупинилися десятки міжнародних вантажних поїздів. На думку підписантів, ці порушення створюють проблему європейського масштабу, оскільки німецька залізнична мережа є центральною в європейських залізничних вантажних перевезеннях.

Нагадаємо, напередодні залізниці Німеччини (DB) та асоціації будівельної індустрії країни, підписали угоду про співробітництво у зв’язку з планами федерального уряду та DB інвестувати до 2030 року не менше 170 млрд євро в залізницю.

читайте також

Завантаження....