URM
Міжнародні Новини

Залізничні компанії Eurostar і Thalys об’єднуються

Дві найбільші залізничні компанії Європи, Eurostar і Thalys, об’єднуються, щоб створити високошвидкісну мережу, яка з’єднає Велику Британію, Францію, Нідерланди, Німеччину та Бельгію. Про це пише видання Аfar.

Нині лондонський Eurostar перевозить пасажирів із лондонського вокзалу Сент-Панкрас через тунель під Ла-Маншем до кількох французьких міст (включаючи Париж, Кале, Лілль та Ліон), а також до Брюсселя, Бельгії та Роттердама й Амстердама в Нідерландах. Між тим, бельгійська залізнична мережа Thalys обслуговує пункти призначення у Франції, Нідерландах, Німеччині та Бельгії.
Але компанії обслуговують різні міста в цих країнах. Крім того, Thalys наразі не працює у Великій Британії, а Eurostar не має поїздів у Німеччині.

Це чудові нові можливості для наших клієнтів, оскільки об’єднання дозволить нам запропонувати  більш розгалужену мережу, покращити обслуговування, а також надати кращий зв’язок між пунктами призначення й вищу частоту надання послуг,  збільшити парк, який працює на відновлюваних джерелах енергії.

генеральний директор Eurostar Майк Купер

У виданні зауважують, що наразі не зрозуміло, коли злиття набуде повної сили. Але коли це станеться, означатиме, що пасажири зможуть пересуватися п’ятьма країнами — Великою Британією, Францією, Нідерландами, Німеччиною та Бельгією — за одним квитом, а також компанії реалізують спільні програми лояльності.

Одна з цілей злиття — Project Green Speed — збільшення кількості пасажирів до 30 мільйонів на рік до 2030 року (до пандемії загальна кількість пасажирів для двох компаній становила 19 мільйонів).

Раніше ідея об’єднання була озвучена у 2019 році, але його зірвала пандемія. Лише наприкінці березня 2022 року Європейська комісія схвалила злиття.

читайте також

Завантаження....