URM
Укрзалізниця Бізнес Новини

Закон про залізничний транспорт може бути ухвалено навесні

Рада може ухвалити законопроект України «Про залізничний транспорт України» та ухвалення його у першому читанні на початку ІІ кварталу поточного року. Такий оптимістичний прогноз висловила представник Директорату залізничного транспорту Мінінфраструктури Олена Гаркавенко під час засідання робочої групи з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві.

Вона уточнила, що зараз законопроєкт перебуває на фінальній стадії — триває робота над опрацюванням пропозицій від бізнесу. Уже найближчим часом його буде надано громадськості для обговорення.

Раніше голова залізничного підкомітету Артем Ковальов заявив, що до кінця року на розгляд Верховної Ради внесуть нову редакцію  законопроєкту про залізничний транспорт. Закон планують ухвалити навесні 2022 року.

Нагадаємо, в Європейській залізничній асоціації заявили, що очікують на ухвалення саме нового закону про залізничний транспорт. Мовляв, у новому документі буде передбачено створення умов для розвитку конкурентного середовища на ринку залізничних перевезень з урахуванням основних вимог законодавства ЄС.

читайте також

Завантаження....