URM
Пасажирські перевезення Міжнародні Новини

Закарпатська ОДА розглядає можливість відкриття залізничного сполучення з Ужгорода до Румунії

Перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький розповів про плани відкриття залізничних маршрутів з Ужгорода та Івано-Франківська до Румунії

За його словами, у рамках поглиблення транскордонного співробітництва ОДА вивчає можливість запуску залізничного сполучення Закарпаття із сусідньою Румунією. Він курсуватиме з Ужгорода, а кінцева точка буде у м. Сігет Мармацій. Подібний маршрут планують також запустити із міста Івано-Франківськ.

Відповідно до пропозицій Укрзалізниці з Ужгорода потяг курсуватиме через Тересву та міжнародний залізничний пункт пропуску «Тересва – Кимпулунг ла Тиса» до міста Сігет Мармацій.  З Івано-Франківська маршрут пролягатиме через Рахів, Барлібаш, міжнародний пункт пропуску для залізничного сполучення «Ділове – Валя Вишеулуй» до того-таки Сігет Мармацій.

Для поїздки потрібен буде біометричний паспорт для проходження митного та прикордонного контролю.

Нагадаємо, у 2021 році в Румунії взялися за реалізацію проєкту туристичного маршруту, який з’єднає Румунію, Молдову та Україну. Ідеться про відкриття залізничного сполучення Ясси — Одеса і розробка нових туристичних програм Кишинів — Ясси — Одеса.

ДжерелоProZak

читайте також

Завантаження....