URM
Події Новини

За перше півріччя 2021 року крадії завдали 4,5 млн грн збитків Одеській залізниці

За перше півріччя 2021 року на регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксовано 30 випадків незаконного втручання, здійснених сторонніми особами. Це на третину менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Так, минулого тижня трапився кричущий випадок, який призвів до затримки 3-х приміських поїздів. Зокрема, 6 липня 2021 року пополудні на ст. Чорноморська (Одеська область) через втручання сторонніх осіб в роботу високовольтних вакуумних вимикачів фідерів, було зафіксовано зникнення напруги у контактній мережі.

пресслужба Одеської залізниці

Крім цього, невідомими особами скоєно 212 крадіжок та пошкоджень елементів рухомого складу та інфраструктури. Загальна сума збитків становить 4,5 млн грн.

За перше півріччя 2021 року крадії завдали 4,5 млн грн збитків Одеській залізниці

Нагадаємо, у січні-травні 2021 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці
запобігли 339 крадіжкам вантажів та залізничного майна вартістю 2 млн 157 тис. грн. За незаконні дії було затримано 310 зловмисників.

Водночас за 5 місяців 2021 року підрозділи служби воєнізованої охорони Південної залізниці запобігли 7 крадіжкам матеріальних цінностей філії на суму 11,5 тис. грн. За підозрою у скоєнні крадіжок було затримано 12 громадян.

читайте також

Завантаження....