URM
Бізнес Новини Укрзалізниця

За останні півтора місяця «Інтерпайп» інвестував в українську економіку близько 1,5 млрд гривень

За останні півтора місяця трубно-колісний холдинг «Інтерпайп» інвестував в українську економіку близько 1,5 млрд гривень. Про це заявив засновник та член ради YES Віктор Пінчук в середу у Дніпрі під час візиту наглядової ради Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Також Віктор Пінчук завив, що він упевнений, що українські бізнесмени продовжуватимуть і надалі вести свою діяльність у країні, зокрема інвестиційну.

Дуже важливо показати всьому світу і, звісно, Україні, що український бізнес тут, тільки в Україні. Для нас Україна – це єдина наша Батьківщина, це єдине, що для нас важливо, це те місце, куди ми інвестуємо, то місце за яке ми боротимемося всі разом — для мене особисто дуже важливо сьогодні це повторити… І якщо якісь там недружні медіа займаються фейками (я бачив по якихось каналах), то дуже важливо цьому протистояти. Ми точно разом, український бізнес буде тут, інвестуватиме, допомагатиме.

Віктор Пінчук

За словами Пінчука, коли кілька днів тому західні ЗМІ заявили, що 16 лютого, напевно, почнеться вторгнення Росії в Україну, члени правління YES вирішили того дня бути в Україні.

Зі свого боку голова наглядової ради YES, президент Польщі (1995-2005 роки) Олександр Кваснєвський упевнений, що міжнародна солідарність допоможе Україні у цей складний для неї момент іти тим шляхом, який вона обрала.

«Сподіваємося, звичайно, що не буде війни, але все, що зараз відбувається – дуже небезпечно. Я вважаю, що якщо навіть не буде цього трагічного сценарію, то Кремль і президент Росії Путін весь час працюватиме і думатиме так, щоб вся Україна була в зоні впливу Росії. Це означає, що боротьба в різних формах триватиме, вона буде пов’язана з економікою, пропагандою та політикою. Це все означає, що час, який перед нами, буде складний, він потребує міжнародної солідарності. Я впевнений, що НАТО, ЄС, США та лідери західного світу робитимуть все, щоб підтримка для України була не лише в словах, а й у діях, щоб українці відчували сильну підтримку демократичного, вільного світу.

Олександр Кваснєвський

Президент Республіки Естонія (2016-2021 роки) Керсті Кальюлайд зі свого боку зазначила, що Україна має право вільно обирати партнерів та союзників, при цьому вона сподівається, що у ситуації, що склалася, буде знайдено мирне рішення на основі міжнародного права.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що «Інтерпайп» планує збільшити заготівлю брухту як на власних потужностях, так і на об’єктах демонтажу, та закуповувати брухт безпосередньо на металоутворювальних підприємствах.

читайте також

Завантаження....