URM
Рухомий склад Новини Події

За минулий рік в Україні зросла кількість аварій на залізниці

За минулий рік в Україні зареєстровано 813 транспортних подій, що більше ніж у 219 році, повідомляє Delo.UA.

Унаслідок цих аварій 212 осіб загинули й 140 осіб отримали травми, з них: 479 аварій, з яких 126 аварій унаслідок зіткнення, сходження з рейок рухомого складу залізничного транспорту.

Раніше в МІУ зазначали, що причиною великої кількості аварій є порушення правил експлуатації рухомого складу. Так, в Україні 174 тис. вантажних вагонів, з яких 72,5 % (або 126 тис.) мають продовжений термін експлуатації.

За підсумками аналізу позапланових ремонтів 2019 року, із загальної кількості 271,5 тис. ремонтів —  84 % (або 227,9 тис. ремонтів) відбулось через несправність рам та кузовів.

У коментарі виданню головний аналітик BGS Rail Всеволод Великодний заявив:

Питання ремонту коштує по-різному для приватного парку й вагонів Укрзалізниці. Приватний парк стежить за своїм рухомим складом. Йому доводиться робити планові ремонти, і якість цих ремонтів адекватна. В Укрзалізниці є проблеми з тим, що планові ремонти не проводяться, і фактично цей парк перекладається в неробочий. І загалом, маючи на папері великий парк вагонів, скільки робочих вагонів у цьому парку, не зрозуміло.

Всеволод Великодний

Ідею також підтримала Європейська бізнес асоціація. Бізнес ще в березні звернувся до Міністерства інфраструктури України, аби те підсилило рівень безпеки на залізницях країни.

ДжерелоDelo.UA

читайте також

Завантаження....