URM
Тяга Новини Укрзалізниця

За минулий рік УЗ відремонтувала 125 локомотивів

У 2021 році Укрзалізниця здійснила капітальний ремонт 125 локомотивів, повідомляє Міністерство інфраструктури.

Крім цього, у МІУ пояснили, на якому етапі перебуває проєкт із закупівлі 130 електровозів Alstom. Так, восени Мінінфраструктури підготувало проєкт постанови КМУ «Деякі питання реалізації Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки оновлення парку вантажних електричних локомотивів акціонерного товариства «Українська залізниця».

Проєкт який було надіслано на погодження до Мінекономіки, Мінфіну, Мінстратегпрому. У грудні міністерства повідомили про відсутність зауважень до проєкту акта. Станом на 28 грудня 2021 року тривала підготовка пакету документів для направлення до НАЗК та Мін’юсту.

Нагадаємо, у травні 2021 року, Україна і Франція підписали міжурядову угоду про фінансування поставки 130 електровозів для «Укрзалізниці» виробництва Alstom на суму 900 млн євро. Alstom заявила про готовність локалізувати рівень виробництва електровозів в Україні до 35 %.

6 жовтня в МІУ повідомили, що Аlstom та Укрзалізниця фіналізують контракт. Більш детально про співробітництво раніше розповів керуючий директор Alstom у Центральній та Східній Європі Антоніо Морено.

читайте також

Завантаження....