URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

За маршрутом Львів – Коломия пустять новий потяг виробництва КВБЗ

Маршрутом «Львів-Тернопіль-Чернівці-Коломия» буде курсувати новий дизель-потяг ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Запуск нового потяга за цим маршрутом анонсувала голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Уже досягнуто принципових домовленостей між Укрзалізницею та Львівською і Чернівецькою областями щодо необхідності модернізації перевезень та відкриття нових регіональних маршрутів. На Прикарпатті розвивається промисловість і туристична галузь. Тому розвиток транспортної інфраструктури для регіону надзвичайно важливий, адже інвесторів насамперед цікавлять дороги та можливість перевезень.

Світлана Онищук

Нагадаємо, КВБЗ та УЗ уклали контракт на постачання шести дизель-поїздів ДПКр-3 ще у 2018 році. Перший поїзд почав курсувати між залізничними станціями Київ-Пасажирський та Бориспіль-Аеропорт  в грудні 2019-го року. Ще два ДПКр-3 обслуговують «Дунайський експрес».

У  першому кварталі 2022 року один з нових дизель-поїздів вийде на маршрут Долинська — Кривий Ріг — Апостолове — Херсон — Вадим — Миколаїв.

Нові два поїзди, що вже отримала УЗ,  будуть курсувати за маршрутом Львів–Тернопіль–Чернівці–Коломия та  Харків – Ворожба.

Загалом же планується закупити ще 20 пасажирських дизель-поїздів на додаток до  вже законтрактованих для УЗ. Також вагонобудівники отримають держзамовлення на 60 нових приміських електропоїздів, та 10 нових поїздів «Інтерсіті».

Характеристики поїзда ДПКр-3

За маршрутом Львів – Коломия пустять новий потяг виробництва КВБЗ Поїзд ДПКр-3 складається з трьох вагонів, у яких є 170 зручних місць для сидіння з підлокітниками, зокрема 69 сидінь першого класу та 101 сидіння другого класу. Вагони мають сучасний дизайн інтер’єру та екстер’єру, обладнані системами кондиціонування, резервного опалення та вакуумними вбиральнями. У поїзді передбачено безбар’єрний доступ для маломобільних груп та людей з інвалідністю. Конструктивна швидкість поїзда становить 140 км/год.

ДПКр-3 і ДПКр-2. У чому різниця

За маршрутом Львів – Коломия пустять новий потяг виробництва КВБЗДизель-попередник ДПКр2 розроблявся як приміський поїзд, що містить 283 крісла третього класу, багато вільного місця для пасажирів, котрі стоять. Регіональний дизель ДПКр3 містить 170 місць, проте вони комфортніші — першого і другого класів. Сидіння розташовані за напрямком руху. Зазначимо, що створення дизель-поїзда ДПКр2 розпочалося внаслідок перемоги в тендері, який оголосив Казахстан. На вимогу замовника вперше в історії СНД КВБЗ створив транспорт, який працюватиме за температури зовнішнього повітря від +50 до −50 градусів.

читайте також

Завантаження....