URM
Інфраструктура Новини

З Туреччини почали транспортувати техніку для будівництва мосту в Кременчуці

Зі Стамбулу до Кременчука вирушила частина техніки, яка буде використовуватися при зведенні мосту через річку Дніпро. Доставка здійснюється Чорним морем.

Зокрема, баржі, плавзасоби, буксири, кран на баржі вантажопідйомністю до 165 тонн, гусеничні та самохідні крани, навантажувачі, бульдозер, грейдер, бетонозмішувачі, екскаватор, бурильна установка.

Зазначимо, новий міст у Кременчуці будуватиметься паралельно до старого. Він буде вантовий з двома пілонами і матиме 4 смуги руху (по дві в кожному напрямку). Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км. Зводитиме об’єкт турецька компанія Doğuş Grubu.

На правому березі Дніпра міст буде сполучатися з автошляхом Н-08 Дніпро-Маріуполь. У районі Літературного провулку буде збудовано транспортну розв’язку. На лівому березі міст буде сполучатися з нинішньою вуличною мережею Кременчука, зокрема початок будівництва буде сполучатися з вул. Велика Набережна.

Старий та єдиний міст через Дніпро у Кременчуці збудовано у 19 ст. Він на балансі Укрзалізниці та перебуває в незадовільному стані.

читайте також

Завантаження....