URM
Вантажні перевезення Міжнародні Новини

З Китаю запустили новий вантажний поїзд до Дуйсбургу

Перший контейнерний поїзд вирушив 1 липня зі станції Цзенчен (місто Гуанчжоу, Китай) у німецький Дуйсбург. 

Він пройде транзитом по території Казахстану, Росії, Білорусії, Польщі та прибуде до Німеччини приблизно 18 липня. Надалі маршрут стане регулярним. Вибір залізничного транспорту за наявності поруч із пунктом відправки порту пояснюється високою швидкістю доставки магістраллю і нижчою вартістю.

Склад, завантажений 51 контейнером, пройшов територією Китаю, вийшов у Казахстан через прикордонний перехід Алтинколь — Хоргос. На прикордонному переході Брест (Білорусь) — Малашевич (Польща) контейнери перенавантажуватимуть на вагони-платформи з колією 1435 мм і відправлять у кінцеву точку маршруту — Дуйсбург.

Станція Цзенчен відкрилася 25 травня. Контейнерний поїзд із продукцією китайського виробництва (іграшки, велосипедні рами, принтери) став першим, відправленим звідси в Європу. Загальна вартість товарів склала 1,1 млн доларів.

Вартість контейнерних перевезень морем з КНР у порти Європи залишається вищою за ціну транзиту залізничним транспортом за тим же напрямком уже понад пів року. Це призводить до переорієнтації вантажного потоку й зміни логістики.

Станом на 11 липня вартість перевезення 1 FEU з Китаю в Європу морем оцінюється в $ 8,79 тис., а транзитом залізницею — $ 2,71 тис.

Нагадаємо, на 27 тижні 2021 року зросли контейнерні фрахтові ставки майже на всіх досліджуваних трейдах.

читайте також

Завантаження....