URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

З Китаю до Європи в обхід росії — новий маршрут вантажних перевезень

Із міста Сіань (Північно-Західний Китай) запущений новий маршрут для вантажних перевезень Китай—Європа в обхід росії. Про це повідомляють на сайті china.org.cn За допомогою цього нового залізничного і морського транспортного маршруту можна дістатися до кількох країн Центральної та Східної Європи.

Зазначається, що перший поїзд на цьому маршруті, завантажений спортивним інвентарем, одягом та постільною білизною, відправився з міжнародного порту Сіань минулої середи. Потяг прямує через Казахстан, Азербайджан, Румунію, Угорщину, Словаччину та Чехію і досягне Мангейма в Німеччині, подолавши загальну відстань 11 300 км. Маршрут комбінований — залізничний та морський транспорт. Морський шлях пролягає через Каспійське та Чорне моря.

Новий залізничний сервіс покращив ефективність перевезень та заощадив транспортні витрати для підприємств. У нинішній ситуації це дає нову можливість для нашої компанії стабілізувати експорт.

Цзя Мін, менеджер міжнародної логістичної компанії в Сіані

За словами Юань Сяоцзюнь, генерального менеджера компанії з будівництва та експлуатації порту вільної торгівлі Сіань, новий маршрут охоплює країни та регіони, через які в минулому рідко курсували вантажні поїзди Китай-Європа. Тому він відкриває нові ринки для внутрішніх та міжнародних підприємств, надаючи новий варіант транспортування.

Видання уточнює, що нині Сіань має 16 основних маршрутів вантажних поїздів до Європи, які проходять через 45 країн і регіонів уздовж «Одного поясу, одного шляху».

З Китаю до Європи в обхід росії - новий маршрут вантажних перевезень

читайте також

Завантаження....