URM
Вантажні перевезення Міжнародні Новини

З 1 січня відбудеться перехід на нову товарну номенклатуру в межах ЄАЕС 

Філія «Центр транспортної логістики» Укрзалізниці повідомила, що з 1 січня відбудеться перехід на нову товарну номенклатуру в межах Євразійського економічного союзу.

Так, з 2022 року набирає чинності Рішення Ради Євразійської економічної комісії «Об утверждении единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, а также об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Совета Евразийской экономической комиссии» (надалі — ТН ВЭД ЕАЭС).

Перехід на застосування нової ТН ВЭД ЕАЭС пов’язаний із набуттям чинності з 01.01.2022 нового видання номенклатури Гармонізованої системи опису та кодування товарів (HS), яка затверджена Всесвітньою митною організацією, і на якій базується ТН ВЭД ЕАЭС.

Отже вантажовідправникам, чиї товари ввозитимуться на територію Євразійського економічного союзу через митний кордон Республіки Білорусь, необхідно вказувати в електронних копіях інвойсів для електронного попереднього інформування митних органів Республіки Білорусь, а також у перевізних та комерційних документах відповідно до оновлених кодів ТН ВЭД ЕАЭС.

Порівняти коди можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше на сайті Міністерства інфраструктури оприлюднили тарифну політику, яку погодили залізничні адміністрації СНД, на 2022 фрахтовий рік.

ДжерелоЦТЛ

читайте також

Завантаження....