URM
Укрзалізниця Новини

Юрик: УЗ розглядає варіант продажу депо «П’ятихатки»

В.о. керівника Укрзалізниці Іван Юрик на зустрічі з ТСК заявив, що УЗ може продати депо «П’ятихатки» .

На запитання щодо можливої здачі в оренду депо дотичним до Ріната Ахметова структурам Юрик заявив, що орендна ставка є ринковою, а в подальшому депо можуть продати.

Більшість аукціонів з оренди депо я зупинив, бо там не ринкова ставка. По «П’ятихатках» там ринкова ставка. Зараз завершується оцінка чи нам потрібне взагалі це депо, якщо не потрібно, то це буде перший приклад продажу цього депо. Ми почали процес продажу непрофільних активів, у тому числі депо. Якщо нам не потрібно це з точки зору виробництва, ми будемо продавати бізнесу.

Іван Юрик

Так, в УЗ заявляють щодо великої кількості депо, які не залучені у виробничих процесах. Тому розглядають варіант їхнього продажу.

У нас велика надлишкова мережа вагонних та локомотивних депо, які ми готові віддавати бізнесу й вони отримають більше замовлень, а працівники отримають більше зарплати. Ми йдемо в ринок, де буде конкуренція щодо приватних локомотивів й надання логістичних послуг. Усі виграють від цього процесу.

Іван Юрик

Нагадаємо, компанія-посередник «Метінвеста» і ДТЕК у роботі з Укрзалізницею, ТОВ «Атлант Капітал», виграла торги щодо оренди більшої частини активів депо «П’ятихатки». Наразі договір поки не укладено.

читайте також

Завантаження....