URM
Укрзалізниця Новини

Юрик: У 2020 році усі акціонерні товариства, що входять до сфери управління Укрзалізниці, показали прибуток

Правління АТ «Укрзалізниця» заслухало звіти приватних акціонерних товариств за результатами фінансово-господарської діяльності в 2020 році та вирішило питання стосовно виплати ними дивідендів до Державного бюджету. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

«Сьогодні на засіданні правління ми заслухали та затвердили звіти річних загальних зборів наших приватних акціонерних товариств. Усі вони в минулому році завершили роботу прибутково. Правлінням Укрзалізниці прийнято рішення 50 відсотків чистого прибутку цих підприємств спрямувати на виплату дивідендів», — повідомив Іван Юрик.

Нагадаємо, до сфери управління АТ «Укрзалізниця» входять 7 приватних акціонерних товариств: «Львівський локомотиворемонтний завод», «Запорізький електровозоремонтний завод», «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», «Коростенський завод залізобетонних шпал», «Київський електровагоноремонтний завод», «Гніванський завод спецзалізобетону» та «Київський електротехнічний завод «Транссигнал».

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця опублікувала консолідовану фінансову звітність за 2020 рік.

читайте також

Завантаження....