URM
Новини

Як діяти під час конфлікту в поїзді. Поради УЗ

В Укрзалізниці розповіли, як пасажирам убезпечити себе під час мандрівки потягом. В УЗ зазначають — у разі виникнення конфліктної ситуації між пасажирами поїзні бригади УЗ мають чіткий та відпрацьований алгоритм дій. Є він і для пасажирів.

Що робити, якщо виник конфлікт у поїзді між пасажирами:

  • Про ситуацію слід відразу повідомити провідника та/або начальника поїзда. Він у свою чергу запропонує розсадити пасажирів, якщо є необхідність.
  • За можливості зафіксуйте конфлікт на відео або залучіть свідків.
  • Якщо громадський порядок продовжують порушувати, то на найближчу станцію начальником поїзда буде викликана поліція. Правоохоронці складуть протокол про порушення за підписом двох свідків, а порушника буде знято з поїзда.

Як УЗ убезпечує пасажирів у поїздах

  • Налагоджує співпрацю з Національна поліція України.
  • Проводить роботу з провідниками та начальниками поїздів на предмет їхньої поведінки у конфліктних та непередбачуваних ситуаціях.
  • Модернізує рухомий склад. Нові вагони обладнані системами відеоспостереження, кнопкою виклику провідника, триває робота над встановленням індивідуальних сейфів та доданням сигналізації на двері купе.
  • УЗ працює над тим, аби пасажир під час оформлення квитка онлайн мав можливість вибрати собі місце, виходячи з гендерної приналежності.

«Шановні пасажири! У разі конфліктів, суперечок або інших некомфортних ситуацій, які можуть статися під час подорожі, просимо звертатися до провідника. Також можете звертатись у месенджер Укрзалізниці або ж чат-бот.

Укрзалізниця

Також у компанії повідомили, що в серпні зняли з поїздів 53 «буйних» пасажирів за порушення громадського порядку.

Як діяти під час конфлікту в поїзді. Поради УЗ

Нагадаємо, що днями дизайнерка та дитячий ілюстратор Надія Кушнір заявила про спробу зґвалтування у спальному вагоні Укрзалізниці.

читайте також

Завантаження....