URM
Пасажирські перевезення Новини

З початку літа Одеська залізниця перевезла понад 1,5 млн пасажирів у приміському сполученні

З 1 червня до 31 липня 2021 року Одеська залізниця перевезла 1 млн 529 тис. пасажирів у приміському сполученні. З них 406,1тис. – пасажири пільгових категорій.

Найбільшою популярністю у цей період користувався напрямок Одеса–Білгород-Дністровський до курортів Чорноморського узбережжя.

Читайте також: Укрзалізниця відновила залізничне сполучення Одеси із Заліщиками, яке було відсутнє понад 10 років

Щоденно в цьому напрямку курсує 6 пар поїздів, які перевозять туди та зворотно близько 6,5 тис. пасажирів – це чверть від загальної кількості пасажирів, які щодня користуються послугами приміського сполучення філії.

Загалом протягом літа перевезення пасажирів у приміському сполученні забезпечували 59 пар поїздів, з них 25 пар електропоїздів перевозили пасажирів у межах Одеської області.

Нагадаємо, що за 2020 рік Укрзалізниця отримала від місцевих органів влади лише 28 % компенсацій за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні.

Через таке ставлення з боку місцевої влади до перевізника в Укрзалізниці планують перейти на укладання публічних договорів з обласними адміністраціями про надання послуг  й лише за наявності відповідного договору здійснювати перевезення.

читайте також

Завантаження....