URM
Укрзалізниця Новини

Виконавча служба списала з УЗ 55 млн грн боргів Донецької залізниці

22 лютого Державна виконавча служба списала з УЗ 55 млн грн на користь компанії «Профінанс Груп», заявив очільник компанії Олександр Камишін.

За його словами це відбулось незаконно, адже є окремий закон, який забороняє стягувати з УЗ борги Донецької залізниці, поки УЗ втратила контроль над своїм майном.

Камишін повідомив, що компанія «Профінанс Груп» придбала борг у банку ПУМБ.

Вони викуповують борги Донецької залізниці за 10% від їхньої номінальної вартості, потім «прицільно» працюють із судами, одержуючи рішення, що прямо суперечать закону, і далі несуть ці рішення до виконавчої служби.

Олександр Камишін

За словами Камишіна, завтра УЗ подасть заяву до Головного слідчого управління Нацполіції. Також УЗ звертатиметься до РНБО та до уряду із закликом долучитися до процесу і не допустити незаконного списання грошей з державного підприємства.

Нагадаємо, 9 вересня Укрзалізниця сплатила 78 мільйонів гривень за позовами «Донбасенерго». Виконавча служба Мін’юсту відкрила виконавче провадження й гроші списали з рахунку УЗ. Тоді Укрзалізниця домоглася призупинення виконавчих дій на підставі мораторію.

читайте також

Завантаження....