URM
Укрзалізниця Новини

Виконавча служба хоче стягнути з УЗ 70 млн грн боргів Донецької залізниці

Виконавча служба почала процес стягнення з Укрзалізниці 70 млн грн боргу Донецької залізниці перед «Донбасенерго».

За словами заступника директора з комерційної роботи УЗ Валерія Ткачова, стягнення почали попри введений мораторій на такі дії щодо боргів Донецької залізниці. Усього в суді зараз розглядають 860 справ щодо боргів УЗ за колишнє ДП на суму 3,3 млрд грн.

Нагадаємо, 20 липня Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Укрзалізниці та залишив без змін рішення Госпсуду, яким той задовольнив позов “Донбасенерго” щодо стягнення з Перевізника на користь позивача 70,3 млн грн.

З матеріалів судової справи відомо, що ДП “Донецька залізниця” здійснювало господарську діяльність на тимчасово неконтрольованій території України та отримувало електроенергію, вироблену на цій території, зокрема Старобешівською ТЕС, проте вартість останньої не сплатив.

При цьому Укрзалізниця проти позову заперечувала, називаючи доводи позивача безпідставними, а факт постачання електроенергії ДП “Донецька залізниця” у період з травня 2016 до лютого 2017 – недоведеним, заявлений у позові обсяг спожитої залізницею електричної енергії – непідтвердженим.

“Донбасенерго” об’єднує дві електростанції: Слов’янську і Старобешівську ТЕС (остання з 2014 року перебуває на окупованій Росією території ОРДЛО).

читайте також

Завантаження....