URM
COVID-19 Новини Пасажирські перевезення

(ВІДЕО) ЗМІ: Поліцейські висадили пасажира поїзда Харків – Київ

Поліцейські висадили пасажира поїзда Харків – Київ за відмову пред’явити COVID-сертифікат. Свідки події зазначають, що дискусія між правоохоронцями та пасажиром тривала близько 30 хвилин, після чого пасажиру разом з родиною довелося покинути салон.

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) розширить перелік професій, що підлягають обов’язковим профілактичним щепленням. У цей перелік буде додано і залізничників.

Разом з тим, згідно з новими правилами перевезень, мають бути щеплені й пасажири. Зробити це можна на залізничних вокзалах безпосередньо перед посадкою в поїзд. Таким чином Укрзалізниця вакцинувала вже понад 30 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, від 21 жовтня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236, змінилися правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень.

Згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

читайте також

Завантаження....