URM
Події Новини

(ВІДЕО) У Рівному на переїзді залізничник відштовхнув чоловіка від потяга

У Рівному на залізничному переїзді черговий відштовхнув перехожого від поїзда. Інцидент зафіксував відеореєстратор авто, що стояло неподалік від шлагбауму.

На відео видно, як залізничник підбігає і відштовхує чоловіка від залізничної колії. А через три секунди проїжджає потяг.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Rivne 1283 (@rivne_1283)

Місцеві ЗМІ повідомляють, що перехожий не побачив поїзд, бо був у навушниках.

«Залізничник фактично виконав свої обов’язки. Спрацював професійно в частині забезпечення і гарантування безпеки руху на залізничному переїзді. Його вчинок – це добрий приклад того, як слід діяти в такій ситуації. При цьому, звичайно, нагадаю, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки. І дотримання правил безпеки – це обов’язкова умова для будь-кого з учасників руху, як автотранспорту, так і пішоходів

У Львівській залізниці також розповіли, що з початку 2021-го року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Львівська залізниця» виявили 900 випадків порушення громадянами правил безпеки на залізничних об’єктах. Усіх порушників притягнули до адмінвідповідальності та покарали штрафом. Здебільшого ці порушення стосуються випадків ходіння по коліях та переходу через колії у невстановлених місцях.

читайте також

Завантаження....