URM
Події Новини Укрзалізниця

(Відео) Мітинг профспілки залізничників через відмову керівництва компанії виконувати галузеву угоду

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України провела попереджувальну акцію протесту під стінами головного офісу АТ «Укрзалізниця».

Серед вимог залізничників:

  • Забезпечити безумовне виконання п. 1.1 Спільного рішення Товариства та Профспілки від 30 березня 2021 року в частині підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників з 01.10.2021 відповідно до вимог п. 3.2.1 чинної Галузевої угоди.
  • Невідкладно переглянути та внести зміни до розділу 9 Положення про оплату праці працівників акціонерного товариства «Українська залізниця» в частині визначення умов нарахування та виплати винагороди за підсумками роботи за рік.
  • Передбачити у консолідованому фінансовому плані АТ «Укрзалізниця» на 2022 рік: підвищення годинних тарифних ставок і посадових окладів працівникам Товариства (крім вищого керівництва) у розмірі не менше ніж на 25%;  виплату в першому півріччі 2022 року винагороди за підсумками роботи у 2021 році.

Зазначимо, що до мітингу готувалися й правоохоронці. Під головний офіс Укрзалізниці було направлено декілька автозаків.

(Відео) Мітинг профспілки залізничників через відмову керівництва компанії виконувати галузеву угоду

Разом з тим в УЗ повідомили, що з 1 грудня 2021 року компанія підніме тарифні ставки та посадові оклади залізничників на 10%.

Позитивні операційні та фінансові результати останніх місяців дають нам змогу підняти заробітну плату для залізничників. Наша головна мета – повернути Укрзалізниці репутацію стабільного роботодавця і дати залізничникам гідні умови праці та високий рівень доходу»

Олександр Камишін, голова правління АТ «Укрзалізниця»

читайте також

Завантаження....