URM
Новини

(ВІДЕО) Лучанин розмалював пасажирський вагон Укрзалізниці

Розмальований вагон з арт-потягу ГогольTrain2021 досі їздить Україною. Відео з незвичайним вагоном виставили в мережі очевидці.

 

Зазначимо, щ саме цей вагон прикрашав своєю творчістю Луцький художник Андрій Присяжнюк. Він розповідає, що цей вагон був частиною першого в Європі арт-потягу ГогольTrain2021. Його в Україні запустили організатори популярного мистецького фестивалю ГогольFest.

Ця робота – без назви. Вона є абстрактною композицією, яку я робив без ескізу та підготовки. Це рефлексія на середовище, в якому я опинився на час реалізації проєкту (місто, люди, атмосфера, умови). Кольорові рішення були спонтанними та відповідають моєму настрою та відчуттю того, що відбувалося навколо. Працював з формами та композицією таким чином, щоб обіграти існуючі елементи формату.

Андрій Присяжнюк

(ВІДЕО) Лучанин розмалював пасажирський вагон Укрзалізниці

 

Нагадаємо, на Харківщині вандали розмалювали графіті оновлений приміський електропоїзд ЕР2Т-7104, який 1 листопада вийшов на маршрут Харків – Краматорськ – Харків. Фотографії «модернізованого» електропотягу виставили місцеві мешканці на одному з телеграм каналів.

читайте також

Завантаження....