URM
Бізнес Новини

Верховна Рада відправила Авакова у відставку

Сьогодні депутати Верховної Ради України відправили міністра МВС Арсена Авакова у відставку. «За»  проголосував 291 нардеп.

Аваков обіймав цю посаду  з 27 лютого 2014 року.

Нагадаємо, Арсен Аваков заявив про відставку на своїй сторінці у фейсбук 13 липня. Про причини такого рішення не повідомив.

Новим очільником МВС може стати нинішній глава комітету з правоохоронної діяльності Денис Монастирський. Фракція «Слуга Народу» підтримала його кандидатуру. Завтра депутати проголосують за нового главу МВС. У монобільшості прогнозують — набереться достатня кількість голосів «за».

Зазначимо, що пан Аваков був також головою  змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва.  Аваков проводив  зустрічі  з делегацією об’єднання французьких компаній та підприємств MEDEF («Рух підприємств Франції»). У MEDEF входили також і представники машинобудівного гіганта Alstom.

Уже 1 липня 2021 року Верховна Рада ратифікувала Угоди між урядами України та Франції на загальну суму 1 млрд 300 млн євро. Серед них й угода про закупівлю електровозів Alstom.

Угода передбачає постачання 130 електровозів компанії Alstom: 80 двосистемних, 50 односистемних машин. Вартість проєкту – 882,5 млн євро. Завдяки їй очікується створення до 7 тисяч нових робочих місць.

читайте також

Завантаження....