URM
Інфраструктура Новини

Велика Британія виділить на ремонт української залізниці до £10 млн

Велика Британія виділить до £10 млн на ремонт української залізниці, щоб полегшити вивезення зерна. Про це йдеться на сайті уряду країни, передає forbes.

На сайті Уряду країни зазначається, що окрім блокування вивезення зерна з України через Чорне море – маршрут, яким історично експортувалося 96% українського зерна, російські атаки порушують його експорт залізницею. Щоб протидіяти цьому, Велика Британія виділить до £10 млн на матеріали та обладнання для ремонту залізничної інфраструктури України та допомоги у вивезенні зерна з країни залізницею.

Влада Великої Британії тісно координує з урядом України питання, як максимально збільшити пропускну здатність залізниці та забезпечити перевезення зерна.

У британському уряді також зауважили, що з’являється все більше доказів того, що Росія краде українське зерно й переправляє його контрабандою через кордон з метою продажу.

Також Велика Британія виділить £1,5 млн на розробку процесу тестування, щоб визначити, чи було зерно, яке продається Росією на світовому ринку, незаконно вивезено з України. Це допомогло б світовим урядам розвʼязати проблему вкраденого зерна, стримуючи російську активність на цьому напрямку і гарантуючи, що Україна отримує необхідний дохід від будь-якого вирощуваного зерна.

читайте також

Завантаження....