URM
Порти Новини

Велика Британія може закрити порти для російських суден

Уряд Великої Британії розглядає можливість заборонити російським суднам користуватися британськими портами після того, як стало відомо, що цього тижня на Оркнейські острови має прийти російський нафтовий танкер.

NS Champion, яким керує «Совкомфлот» — велика судноплавна компанія, що належить російській державі і перебуває під санкціями США та ЄС — у вівторок має причалити до нафтового терміналу Flotta у Скапа-Флоу на Оркнейських островах для закачування сирої нафти.

Прес-секретар уряду Великої Британії зазначив, що до британських портів плануються заходи низки російських суден, незважаючи на посилення торговельного ембарго проти російських компаній і державних установ.

Минулого тижня французи конфіскували російський ролкер, які належать дочірній компанії Промсвязьбанку — PSB Lizing, що перебуває у санаційних списках ЄС і США.

Нагадаємо, Укрзалізниця припинила будь-які відносини та взаємодію з ВАТ «Російські залізниці». У  компанії заявили, що пропонували залізничникам Російської Федерації мир та зупинити війну, але вони продовжували підвозити танки та іншу бойову техніку до України та її кордонів. У результаті залізничні переходи між країнами зруйновані.

читайте також

Завантаження....