URM
Вантажні перевезення Новини Події

Вантажні перевезення Укрзалізницею стабільно зростають

Укрзалізниця поступово нарощує вантажні перевезення. У травні залізниця вже перевозить 300-310 тис. тонн вантажів на добу, що становить близько 40 % від довоєнного показника. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці за результатами брифінгу голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна.

Дані щодо вантажних перевезень демонструють стабільне зростання вантажоперевезень залізницею. Зокрема, до війни Укрзалізниця вантажила в середньому 700 тис. тонн вантажів на добу. У перші дні війни цей показник впав до 150 тис. тонн. Уже в березні вдалося щодоби вантажити 250 тис. тонн, у квітні — 295 тис. тонн, а від початку травня — 300-310 тис. тонн. Найбільший ріст фіксується у перевезенні зерна — плюс 86 %. Крім того, удвічі виросли показники перевезень будівельних матеріалів.

До війни Україна експортувала близько 50 млн тонн зерна на рік. Ми усвідомлюємо, що подальший експортний потенціал України залежить від залізниці, тому докладаємо максимум зусиль, щоб переорієнтувати експорт до ЄС та Бессарабії, де є два порти.

голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

Очільник УЗ також зазначив, що залізничники зроблять усе можливе, щоб вантажі не затримувалася через залізницю.

Українська залізниця готова до переорієнтації перевезень з портів півдня України до західних переходів з країнами ЄС. На жаль, сусідні країни не були готові до таких обсягів, але робота триває, й обсяги будуть збільшуватися.

голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін

читайте також

Завантаження....