URM
Пасажирські перевезення Новини Укрзалізниця

ВАКС засудив на 11 років посадовця, який розкрадав кошти на «Повітряний експрес»

19 травня, колегія суддів Вищого антикорупційного призначила покарання у виді позбавлення волі строком на 11 років виконувачу обов’язків директора Державного підприємства «Дирекція з будівництва та управління національного проекту «Повітряний експрес» та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону».

Директору приватного товариства суд призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років та 6 місяців. Обвинувачених також позбавлено права обіймати посади на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 3 роки, з конфіскацією всього належного їм на праві власності майна.

Вказаних осіб визнано винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Так, обвинуваченим інкриміновано заволодіння та розтрату коштів ДП “Нацпроект “Повітряний експрес” у сумі 116 млн гривень, отриманих державою за кредитним договором від Експортно-імпортного банку Китаю для будівництва залізничного пасажирського сполучення між міжнародним аеропортом “Бориспіль” та м. Київ.

Колегія суддів Антикорсуду задовольнила цивільні позови прокурора до обвинувачених в інтересах державного підприємства про відшкодування збитків на загальну суму понад 116 млн гривень.

До набрання вироком законної сили до одного з обвинувачених застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

читайте також

Завантаження....