URM
Події Новини

ВАКС дозволив заочне слідство щодо посадовця УЗ

Вищий антикорупційний суд надав дозвіл на заочне розслідування щодо колишнього директора Трудівського кар’єроуправління державного підприємства «Управління промислових підприємств Укрзалізниці» Андрія Буслава. Про це повідомляє видання «Слово і діло» з посиланням на постанову ВАКС.

Зазначимо, що Андрія Буслава Національне антикорупційне бюро і Спеціальна антикорупційна прокуратура підозрюють у розтраті 1,2 млн грн підприємства.

Зауважимо, що Буслава та ще одну підозрювану оголосили в національний розшук. 19 серпня постановою детектива ексдиректора кар’єру оголосили в міжнародний розшук. 4 листопада 2019 року ВАКС заочно заарештував Буслава.

Тож НАБУ і САП звернулися до суду з проханням надати дозвіл на заочне розслідування щодо підозрюваного. Суддя клопотання задовольнив.

Нагадаємо, за версією слідства, Буслав наприкінці 2013 — початку 2014 року, зловживаючи службовим становищем та діючи за попередньою змовою з керівником приватного товариства Фериде Ібрагімовою, зареєстрованого у Донецьку, створив видимість законних підстав реалізації щебеневої продукції на адресу приватної компанії шляхом оформлення договору поставки.

У подальшому держпідприємство відвантажило ТОВ 19 тис. 765 тонн щебеню, який залізницею експортували до РФ. Однак жодних бухгалтерських документів на підтвердження зазначених правовідносин з держпідприємством складено не було та відповідних розрахунків не проведено. Згідно з висновками судово-економічних експертиз, такими діями інтересам держпідприємства завдано 1,2 млн грн збитків.

читайте також

Завантаження....