URM
Міжнародні Новини

У Європі планують створити єдину платформу закупівель вантажних залізничних перевезень

Німецький стартап VTG Rail Logistics створить єдину для ЄС платформу закупівель та управління послугами залізничних вантажних перевезень.

Для цього компанія має намір використовувати цифрові рішення стартапу Rail-Flow. Передбачається, що цифрова платформа доступна в режимі онлайн для всіх виконавців та замовників у режимі 24/7.

Зокрема йдеться про можливість забронювати послугу перевезення між країнами ЄС від початкового та кінцевого пункту. Крім цього, замовник зможе в режимі реального часу відстежувати статус свого вантажу та його переміщення маршрутом.

Завдання VTG полягає у тому, щоб уніфікувати платформу та адаптувати її до роботи з різними залізничними операторами.

За словами авторів проєкту, платформа має спростити доступ до залізничного транспорту та позбавити клієнтів рутинної адміністративної роботи з оформлення паперів, оскільки це можна буде робити автоматично в електронному вигляді.

Перші спроби запуску нової платформи на базі окремих національних операторів залізничного транспорту намічені влітку 2022 року. Завершення впровадження на загальноєвропейському рівні передбачається у середині 2023 року.

Нагадаємо, минулого тижня Європа потерпала від потужних штормів. Так, у Німеччині ураган «Іленія», паралізував рух залізничного транспорту

читайте також

Завантаження....