URM
Події Новини

(ФОТО\ВІДЕО) У вагоні міжнародного поїзда Київ-Відень виявили контрабанду бурштину

50 кг бурштину виявили закарпатські митники у пасажирському вагоні міжнародного потяга Київ-Відень. Один з пасажирів намагався провезти прихований вантаж через кордон до ЄС.

На митному пості «Чоп-залізничний», що у зоні діяльності Закарпатської митниці, митники знайшли бурштин, заздалегідь прихований у конструктивних особливостях вагону. За словами інспекторів, сонячне каміння знаходилося під умивальником у 88 поліетиленових сейф-пакетах. Один із пасажирів, громадянин України, визнав знайдене каміння своєю власністю.

Закарпатська митниця

Вартість виявленого бурштину має встановити експерт. Про знахідку митники повідомили поліцейських.

Разом з тим на українсько-польському кордоні військовослужбовці Волинського загону виявили у двох вантажних потягах партію контрабандних цигарок.

Контрабанду виявили під час перевірки потяга «Ізов-Хрубешів». Потягом через пункт пропуску «Володимир-Волинський» перевозилась до Польщі руда.

Під шаром руди знаходилася металева пластина, якою були прикриті пакунки з тютюновими виробами. Усього прикордонники з-під залізної руди дістали 2 650 пачок цигарок білоруського виробництва.

Тим часом на Закарпатті прикордонники Чопського загону запобігли незаконному переміщенню партії тютюнових виробів через залізничний вантажний пункт пропуску «Павлове», що на кордоні Словаччиною. Прикордонники вилучили 500 пачок тютюнових виробів на суму 20 000 гривень.

читайте також

Завантаження....