URM
Укрзалізниця Новини

В УЗ звинуватили профспілки у тиску в інтересах бізнес-груп

Нечисленні профспілки намагаються чинити тиск на керівництво Укрзалізниці в інтересах певних бізнес-груп, заявляють у компанії.

Перевізник зауважує, що перебуває у постійному діалозі з профспілковими організаціями, членами яких є приблизно 300 тисяч залізничників.

Натомість окремі профспілки, які налічують менш ніж 1000 працівників, намагаються дестабілізувати роботу залізничної галузі.

УЗ

Унаслідок страйку із запізненням майже на 2 години вирушив у рейс пасажирський поїзд № 357 Київ — Рахів, також у пік сезону зернових перевезень не відправилися в рейс окремі поїзди з вантажами аграрних компаній.

В УЗ зазначають, що наразі триває діалог та досягнуто компромісних рішень щодо низки питань з найбільшою Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України. Зокрема обговорюється питання щодо наступного етапу індексації заробітних плат.

Водночас Вільна профспілка залізничників України повідомляє про попередню домовленість із керівництвом УЗ. Уночі в локомотивному депо Київ — Пасажирський підписали протокол:

  • ініціювати перед керівництвом УЗ зустріч з представниками ВПЗУ з приводу підвищення заробітної плати працівникам залізниці;
  • оплатити всі наряди машиністам-учасникам акції «робота за інструкцією»;
  • зареєструвати всі складені машиністами електровозів акти щодо незадовільного технічного стану рухомого складу;
  • не переслідувати учасників акції «робота за інструкцією».

Залізничники попереджають, що акція мала попереджувальний характер та може бути розпочатою знову у разі, якщо менеджмент УЗ не виконає попередніх домовленостей. Залізниця працює у звичному режимі.

читайте також

Завантаження....