URM
Новини

В УЗ звинуватили приватних перевізників у небажанні відшкодовувати витрати на інфраструктуру

Директор департаменту локомотивного господарства УЗ Сергій Павлов під час виставки Rail Expo 2021 заявив, що учасники експерименту з приватної тяги не бажають відшкодувати витрати держкомпанії на інфраструктуру.

Відповідаючи на питання журналіста URM щодо того, що Перевізник хоче створити штучний профіцит тяги, що потім буде грати проти приватних перевізників (після анбандлінгу) посадовець відповів що це бізнес.

Усі приватні перевізники, які залучені до експерименту, хочуть заробляти. Ми їм кажемо, давайте розділимо витрати на інфраструктуру, адже ми несемо витрати на приміське сполучення, пасажирку. Проте вони відмовляються. На малодіяльні ділянки, де є погрузка вагонів, але її мало, вони туди не їдуть, а куди їдуть, то не хочуть відшкодувати витрати. Якщо в нас буде профіцит тяги, то ми поїдемо дешевше й знесемо конкурента. Нічого особистого – лише бізнес.

Сергй Павлов

Нагадаємо, Перевізник розробив концепцію роботи з парком локомотивів до 2033 року. На неї передбачається витратити 90 млрд грн.  Зокрема Укрзалізниця опрацьовує питання закупівлі 40 нових тепловозів Wabtec (General Electric).

читайте також

Завантаження....