URM
Укрзалізниця Новини

В УЗ знову закінчується пальне 

В Укрзалізниці вже третя у 2021 році паливна криза. На складах Перевізника залишилося трохи більше добового запасу дизельного пального.

Станом на 6 вересня, на складах УЗ залишилося 965 тонн дизпального за добової норми 779 тонн. Водночас за минулу добу, 5 вересня, в УЗ використали всього 549 тонн палива, що на 239 тонн менше від середньодобової норми.

На складах Одеської залізниці, яка безпосередньо забезпечує доставку вантажів (зокрема сезонних — зернових) у морські порти, запаси пального становлять 150 тонн за потреби в 165 тонн.

За даними USM, через нестачу пального Львівська залізниця зупинилася, а всі інші дороги під загрозою зупинки. Маневрова тяга не виходить з депо, рух на ділянках без електрифікації частково припинено або під загрозою зупинки.

Зауважимо, 8 вересня запланований відбір постачальників 20 тис. тонн дизпального в межах рамкової угоди. Проте  сам договір у найкращому разі укладуть лише наступного тижня. Водночас 2 вересня УЗ провела відбір постачальників 15 тис. тонн пального, але угоду з переможцями торгів досі не уклали.

читайте також

Завантаження....