URM
Вантажні перевезення Новини

В УЗ заявили, що збільшення цін на зерновози створили самі учасники ринку 

Значне підвищення ціни на оренду зерновозів на аукціоні через систему Прозорро.Продажі відбулося через різке збільшення попиту на зерновози.

Про це заявив заступник директора Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці Валерій Ткачов на VI Міжнародній конференції «Зернові термінали: нові проєкти, обладнання та технології».

За його словами, багато аграріїв уклали форвардні контракти й хотіли якнайшвидше вивезти зерно.

Ми самі були здивовані. Ось цей вал, 40 млн т кукурудзи, за нашої провізної здатності 3,5-4 млн т… Плюс пізній збір. Воно наклалося і багато хто уклав саме на цей період форвардні контракти, і вони хотіли якнайшвидше вивезти зерно. Тому аукціонні вагони сприйняли як останній поїзд, що йде, і всі пішли на торги.

Валерій Ткачов

Аукціони з розподілу вагонів-зерновозів Укрзалізниці на грудень відбудуться 30 листопада, а також 3 та 8 грудня.

Ми всі свої вагони – 450, які виставили на грудень, продаємо лише маршрутами по 50 вагонів. А залишок — 150, ми потім допродаватимемо повагонно, щоб і маленький аграрій міг отримати свій вагон.

Валерій Ткачов

Нагадаємо,  у листопаді на аукціоні з розподілу вантажних вагонів через електронні торги ставка на використання вагонів-зерновозів зросла до 5953,25 грн/добу. Наразі ставки почали знижуватися.

читайте також

Завантаження....